тел. (063) 654-18-59
тел. (096) 059-02-53
user@detka.in.ua
Методична література
 

Методична література


5699. Оцінки-наліпки
29.90 грн.
Код товара: 13106004У
ШК: 9789666791248
За допомогою оцінок-наліпок вчителі та вихователі зможуть реалізувати методику заохочення маленьких учнів, яким замість оцінок будуть видаватися яскраві смайлики та симпатичні зображення. Необхідно лише відклеїти наліпку і перенести її до зошита чи альбома дитини.

5700. Оцінки-наліпки
29.90 грн.
Код товара: 13106005У
ШК: 9789666791231
За допомогою оцінок-наліпок вчителі та вихователі зможуть реалізувати методику заохочення маленьких учнів, яким замість оцінок будуть видаватися яскраві смайлики та симпатичні зображення. Необхідно лише відклеїти наліпку і перенести її до зошита чи альбома дитини.
5700. Оцінки-наліпки

Бібліотека вчителя фізкультури. Спортивні та рухливі ігри в початковій школі
10.00 грн.
Код товара: О6895У
ISBN: 9789660836723
Автор: Бондар Т.С. упоряд.
Переплет: Мягкий
ШК: 9789660836723
Фізична культура і спорт відіграють важливу роль у процесі гармонійного розвитку дитини, формуванні її характеру, визначенні стилю життя. У молодшому шкільному віці відбувається закладання фундаменту фізичного розвитку організму, становлення життєво необхідних рухових умінь та навичок. Саме тому заняття з фізичної культури мають для молодших школярів чимале значення. Видання містить: • Розробки рухливих ігор • Практичні рекомендації до проведення спортивних ігор • Комплекси спортивних вправ • Ілюстративний матеріал Запропоноване видання допоможе вчителю фізичної культури: • підвищити власний педагогічний рівень; • ознайомити дітей з тактикою і технікою ведення спортивних ігор; • сформувати й вдосконалювати рухові навички та вміння учнів; • заохотити школярів до занять спортом; • виховувати в дітях позитивне ставлення до здорового способу життя. Метою збірника є систематизація інформації для вчителів щодо викладання в 1—4 класах предмета «Фізична культура».
Бібліотека вчителя фізкультури. Спортивні та рухливі ігри в початковій  школі

Веселі клітинки" Зошит для робіт з математики (комплект із 2-х зошитів)
6.00 грн.
Код товара: Н4574У
Автор: Панова Н.В.,Черкасова А.А.
Переплет: Мягкий
«Веселі клітинки» — це комплект, що складається із двох зошитів, призначених для формування навичок малювання та написання цифр по клітинках і розвитку логічного мислення. Виконання завдань зошита сприятиме опануванню дитиною написання структурних елементів цифр, засвоєнню основних просторових орієнтирів, розвиткові уваги, зорової та рухової пам’яті, акуратності, а також укріпленню дрібних м’язів кисті руки. • Щоб дитині було зручніше писати та орієнтуватися на сторінці у зошитах № 1 та № 2 виділено необхідні відступи — збоку й зверху. • Зразки каліграфічного написання цифр у зошиті № 1 сприятимуть формуванню гарного почерку малюнка. • Кумедні графічні зразки допоможуть розвинути дрібну моторику і навички письма дитини. • Геометричні малюнки сприятимуть покращенню логічного мислення. • Діти із задоволенням писатимуть графічні диктанти за цікавими схемами. • Закінчивши роботу, учні залюбки розфарбують малюнки, порівняють їх і домалюють необхідні деталі. Завдяки зошитам для робіт з математики учні легше привчаться працювати в зошитах у клітинку, навчаться писати цифри, розвиватимуть логічне мислення, а вчителю більш не потрібно буде від руки прописувати зразки у десятках учнівських зошитів. Призначено для організації навчальної, творчої, самостійної роботи молодших школярів.
Веселі клітинки"  Зошит для робіт з математики (комплект із 2-х зошитів)

Веселі рядочки" Зошит для робіт з письма (комплект із З-х зошитів) (Рекомендовано до букваря М.С. Вашуленко, Н.Ф. Скрипченко)
7.00 грн.
Код товара: Н4573У
Автор: Панова Н.В.,Черкасова А.А.
Переплет: Мягкий
«Веселі рядочки» — це комплект, що складається із трьох зошитів, призначених для формування графічних навичок і розвитку логічного мислення. • Коли дитина тільки-но розпочинає навчатися писати, їй треба допомогти бачити робочий рядок. Для цього в зошиті № 1 виділено нижню рядкову лінію. • Коли дитина вже набула навичок написання літер під правильним кутом, їй треба навчитися писати за відсутності похилих ліній. Із цією метою використовується зошит №2. • Щоб учень швидше призвичаївся до акуратного письма в зошитах в одну лінію, пропонується зошит № 3 — з пунктирною верхньою рядковою лінією. • У всіх трьох зошитах виділено необхідні межі робочих рядків. • Закінчивши роботу, учні залюбки розфарбують малюнки, порівняють їх і домалюють необхідні деталі. Виконання завдань зошита сприятиме опануванню дитиною написання структурних елементів букв, засвоєнню вимог до каліграфічного письма, розвиткові уваги, акуратності, а також укріпленню дрібних м’язів кисті руки. Призначено для організації навчальної, творчої, самостійної роботи молодших школярів.
Веселі рядочки"  Зошит для робіт з письма (комплект із З-х зошитів) (Рекомендовано до букваря М.С. Вашуленко, Н.Ф. Скрипченко)

Ігри, ребуси, тести Твій сміх
7.00 грн.
Код товара: Х3662У
ШК: 9789660815278
Збірники містять багато оригінальних завдань та тестів, які спрямовують читачів на оволодіння навичками беспечної поведінки, допомагають розібратися у складних ситуаціях, розкривають таємниці посмішки, почерку тощо, сприяють формуванню позитивних життєвих орієнтирів. Видання можна використовувати на уроках із курсу ""Основи здоров'я"", класних годинах, у позакласних заходах. При укладанні збірника використано принцип, за яким подані матеріали були б однаково захоплюючими як для дітей, так і для дорослих, тому виконання запропонованих завдань має зацікавити кожного читача.
Ігри, ребуси, тести Твій сміх

Інформатика. 2-4 класи. Позакласні заходи впочатковій школі
24.90 грн.
Код товара: Т900884У
ISBN: 9786170924087
Автор: Антонова О. П.
Переплет: Клеевой
ШК: 9786170924087
Посібник містить сценарії позакласних заходів з інформатики для початкової школи, зміст яких відповідає чинній програмі для 2–4 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Пропоновані заходи спрямовано на систематизацію уявлень молодших школярів про базові поняття інформатики, формування початкових навичок роботи з комп’ютером, розвиток алгоритмічного мислення, створення позитивного ставлення до активної пізнавальної діяльності. У сценаріях пропонованих заходів вдало поєднано ігрові і навчальні моменти, показано значущість і роль інформатики в сучасному суспільстві, зроблено акцент на розвитку навичок спілкування учнів, їхніх творчих здібностей, кмітливості, винахідливості тощо. У посібнику вміщено методичні настанови щодо підготовки всіх позакласних заходів, враховано чинники, необхідні для їх успішної організації. Творчі завдання, вміщені під рубрикою «Скринька цікавинок», стануть учителю у пригоді під час підготовки предметних тижнів, нестандартних уроків, тематичних конкурсів тощо. До посібника пропонується безкоштовний електронний додаток, розміщений на сайті interactive@ranok.com.ua Призначено для вчителів початкових класів, учителів інформатики та батьків учнів 2–4 класів.
Інформатика. 2-4 класи. Позакласні заходи впочатковій школі

Інформатика. Таблиці та схеми для початкової школи
12.00 грн.
Код товара: Т108007У
ISBN: 9786170921031
Автор: Антонова О. П.
Переплет: Скоба
ШК: 9786170921031
Посібник складено відповідно до чинної програми з інформатики для учнів 2–4 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Наочна форма викладення матеріалу та зручна структура посібика допоможуть учням систематизувати знання про базові поняття інформатики; сформувати початкові навички роботи з комп’ютером; розвинути алгоритмічне та логічне мислення. Призначено для учнів та учителів початкової школи, учителів інформатики.
Інформатика. Таблиці та схеми для початкової школи

Как научить вашего ребенка писать изложения и сочинения
15.00 грн.
Код товара: Н14898Р
ISBN: 9786175400241
Автор: Коченгина М.В.
Переплет: Мягкий
ШК: 9786175400241
«Мой ребенок – самый лучший, самый талантливый и умный, непохожий ни на какого другого ребенка… Иногда ему бывает трудно сосредоточиться, собраться с мыслями, поэтому он не всегда успевает за общим темпом работы в его классе. Отсюда – не очень хорошие оценки, плохое настроение, слезы и нежелание идти в школу. Как ему помочь, если нет возможности организовать дополнительные, рассчитанные только на него, занятия с учителем или репетитором?» - так или примерно так думают родители, желая помочь своему ребенку усвоить какой-нибудь учебный предмет. Выход есть! Предлагаемая книга содержит апробированные автором материалы, необходимые для организации домашнего индивидуального обучения составлению письменных изложений и сочинений. Книга предназначена для заботливых родителей, учителей младших классов, воспитателей групп продленного дня, а также студентов педагогических вузов.   
Как научить вашего ребенка писать изложения и сочинения

Как помочь младшему школьнику по математике
24.50 грн.
Код товара: Н12773Р
ISBN: 9786115405596
Автор: Сухарева Л.С.
Переплет: Мягкий
Эта книга поможет вашему ребенку освоиться в мире математики. Интересные задания, секреты вычислений, игры позволят выработать у младшего школьника навыки быстрого счета, даже если ребенок отдает предпочтение гуманитарным предметам. Благодаря продуманной системе подготовительных, тренировочных и нестандартных упражнений маленький школьник овладеет способами решения всех типов задач, которые изучаются в младших классах. Выполняя с ребенком логический задания, вы поможете ему развить мышление и творческие способности. Книга предназначена заботливым родителям, учителям младших классов, воспитателям групп продленного дня, гувернерам, репетиторам, студентам педагогических вузов.
Как помочь младшему школьнику по математике

Как помочь младшему школьнику по чтению
24.50 грн.
Код товара: Н12801Р
ISBN: 9786115408474
Автор: Емец А.А. и др.
Переплет: Мягкий
ШК: 9786115408474
Как приобщить ребенка к чтению, если он не любит или не хочет читать? Нужно ли обучать чтению дошкольников? Под силу ли это родителям? Как организовать обучение в домашних условиях? Ответы на поставленные вопросы вы найдете в этой книге. В ней также содержатся практические советы, как развить у ребенка умение выразительно читать и запоминать стихи, литературные игры и викторины, которые помогут приобщить ребенка к миру книги и чтения. Книга предназначена заботливым родителям, учителям младших классов, воспитателям групп продленного дня, гувернерам, репетиторам, студентам педагогических вузов.
Как помочь младшему школьнику по чтению

Книга про мене. АЛЬБОМ молодшого школяра
12.00 грн.
Код товара: Н6844У
Переплет: Мягкий
ШК: 2000012304019
Ця книга — про тебе і для тебе! Записуй до неї: • свої досягнення • бажання і мрії • маленькі таємниці • розповіді про цікаве Вклей у книгу: • свої найкращі роботи • улюблені фото Напиши книгу про себе!
Книга про мене.  АЛЬБОМ молодшого школяра

Логічні ігри. 1–4 класи
29.90 грн.
Код товара: Н12807У
ISBN: 9786175407486
Автор: Сухарева В.Л.
Переплет: Мягкий
ШК: 9786175407486
Пропонований посібник містить практичні поради й зауваження щодо використання логічних ігор на уроках математики й логіки, на заняттях груп подовженого дня або математичного гуртка. Автор пропонує логічні ігри, ігрові завдання, головоломки та ситуації для кожної вікової групи молодших школярів, а також пояснення, розв’язання й відповіді до них. Стислі коментарі дозволять учителеві зорієнтуватися, на якому етапі навчання або під час вивчення якої теми краще застосовувати ту чи іншу гру, які методичні цілі вона має і як краще її реалізувати. Призначено для вчителів, вихователів груп подовженого дня, керівників математичних гуртків, студентів вищих навчальних педагогічних закладів.
Логічні ігри. 1–4 класи

Математика. 4 клас: Методичні настанови: До підручника С. О. Скворцової, О. В. Онопрієнко
19.90 грн.
Код товара: Т429016У
ISBN: 9786170926319
Автор: Скворцова С. О., Онопрієнко О. В.
Переплет: Клеевой
ШК: 9786170926319
Пропонований посібник містить методичні настанови до тематичного планування уроків математики і реалізує зміст навчання, розгорнутий у виданні: Математика. Підручник для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів (у 2 частинах) авторів С. О. Скворцова, О. В. Онопрієнко. Посібник відповідає чинній програмі з математики для 4 класу і є складовою частиною навчально-методичного комплекту «Математика-4». Відповідно до мети і завдань навчання математики, визначених стандартом і програмою, у виданні конкретизовано мету кожного уроку, його дидактичні та розвивальні задачі, а також окреслено очікувані результати навчальної діяльності четвертокласників. Призначено для вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів, методистів, студентів педагогічних факультетів вищих навчальних закладів.
Математика. 4 клас: Методичні настанови: До підручника С. О. Скворцової, О. В. Онопрієнко

Методика навчання української мови в початковій школі
55.00 грн.
Код товара: Л0107У
ШК: 9789661780155
Навчально-методичний посібник для студентів вищих навчальних закладів. За науковою редакцією дійсного члена АПН України М. С. Вашуленка. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист № 1.4/18-Г-43 від 10 січня 2009 р.) У навчальному посібнику висвітлено всі розділи, передбачені програмою з методики викладання української мови в початкових класах для педагогічних навчальних закладів II–IV рівнів акредитації. Матеріали посібника зорієнтовані на Державний стандарт початкової загальної освіти з освітньої галузі «Мови і літератури» та нову програму з української мови для чотирирічної початкової школи.   
Методика навчання української мови в початковій школі

Фильтр товаров

грн.

грн.
Показать
Счётчик